Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy indiai...

Dilisbige kérdése:

Mit gondoltok egy indiai férfiról?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben:

Megismerkedtem egy indiai fiúval az interneten, de mint minden "idegennel, persze vele is vannak fenntartásaim és nem minden tiszta nekem vele kapcsolatban!

Kaphat turista vízumot az én meghívásom nélkül?!(mert állítása szerint igen)

Van vkinek tapasztalata indiai férfival?

Az az igazság hogy néha úgy érzem, túl szép, hogy igaz legyen!Gazdag, jóképű és 30 évesen szingli (!)!



2014. ápr. 14. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Nekem vannak indiai kollégáim. Amit tudni lehet róluk

- Úgy néznek ki mint a cigányok

- úgy is viselkednek mint a cigányok

- kívülről tudják hol mennyi támogatást lehet kérni, még akkor is ha van bőven mit a tejbe aprítaniuk

- lusta, igénytelen népség. A kollégák igencsak jól keresnek, mégis 20-an élnek 2 szobás lakásban mert így is spórolnak.

- Hihetetlenül garasosak, szinte mindenre sajnálják a pénzt.

Ami a lényeg: Egy gazdag , jóképű indiai nem interneten keres magának idegen kultúrájú nőt. Ha ilyen nőt akarnak akkor csakis azért, hogy érvényesülhessenek általa. Vagyis valójában nem gazdag az illető...

Én nem fűznék sok reményt hozzá. Mondom ezt úgy, hogy az indiai kollégákkal elvagyok, és voltam már többször Indiában nyaralni.

Ja: nem tudom miért de mindegyiknek akikkel eddig találkoztam vagy ismerek, irtó büdös curry szaguk van

2014. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!