Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » OSZTÁLYKIRÁNDULÁS - FONTOS -...

OSZTÁLYKIRÁNDULÁS - FONTOS - SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok, hova menjen az osztályom kirándulni? Nagyrészt 17 évesek vagyunk már. Olyan hely kéne ami itt Budapesten van és nem uncsi. Holnapra...köszi előre is:)

2014. ápr. 15. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Budai Arborétum, Normafa Erzsébet kilátó, Pálvölgyi cseppkőbarlang, Füvészkert.
2014. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom, le leszek pontozva, mert nem a kérdésre válaszolok, de szerintem ez már el van döntve(max. te még nem tudsz, vagy ti, diákok nem tudtok róla), de ha (még) nincs, akkor se ti fogjátok eldönteni. Amúgy Parlament, Citadella, Halászbástya, múzeumok, ha van pénz a belépőkre akkor akár kikapcsolódásként a fürdők valamelyike, Vidámpark, Állatkert, stb. millió lehetőség van Pesten.Sőt!Ott van csak igazán válogatási lehetőség.
2014. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem még egyáltalán nincs eldöntve...pontosan azért kértem segítséget. VIDÁMPARK??? De hol???!:O Az már nem üzemel tudtommal...
2014. ápr. 15. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bizony, Állatkert van, ahol megmaradt a hullámvasút, amit most újítanak fel.
2014. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Láthatatlan kiállítás. [link]

Rendkívüli, ember és közösségformáló élmény. De előre kell időpontot kérni.

2014. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. ápr. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!