Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Könyvet szeretnék írni. Vélemény?

Könyvet szeretnék írni. Vélemény?

Figyelt kérdés
Egy könyvet szeretnék írni. A könyv műfaja mese lenne. Tudom gyerekesnek hangzik de hát ha egyszer van ihletem akkor úgy gondolom ezt le kell írni. Arról szólna, hogy egy távoli Galaxisban egy Bolygón van 2 birodalom a Sárkányoké és a Dinoszauruszoké. Születne egy különböző sárkény amelyik kitűnik a tömegből és ezt a Király is megtudná és magához fogadná már kicsiként, felnevelné és mindent megtanítana neki, majd amikor a sárkány felnőtt akkor ő lenne a királyi sereg vezére. Aztán megtámadnák a Sárkány birodalmat a Dinoszauruszok ahol a főszereplő életét kockáztatva de legyőzi a seregével az ellenséget.A következő részben a Főszereplő hallana a tengereken úszkáló hajókon amelyeken kalózok vannak és mindent kifosztanak. Ő úgy döntene, hogy elszökik és kalóznak álcázva magát megállítaná a kalózokat. a következő részben pedig megbetegedne a volt király és a gyógymód messze Sárkánybirodalomtól Dinoszauruszföldön lenne annak is a sivatag részén, ahol megjelenne egy csapat akik egy jó sárkány csajt akarnának kivégezni de a főszereplő őt is megmentené és utána elvenné feleségül. A következő részben pedig megjelenne egy ifjú sárkány aki beakar állni a királyi seregben és vele csalná a király felesége a királyt xDD Ezután az utolsó részben megjelenne egy újabb sárkány csaj és a Fiatalság forrásához elvezetné a beteg volt királyt. Vélemény?
2014. ápr. 16. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért! Gyorsan írtam!
2014. ápr. 16. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát öhm... Finoman szólva különös téma. De ha meg akarod írni, akkor ez ne befolyásoljon.
2014. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!