Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fb-n hogyan lehet úgy megcsiná...

Fb-n hogyan lehet úgy megcsinálni a profil képet, hogy egyik ismerősöm se tudjon rákattintani?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy valahol a beállításoknál kell de ott hol? Csak az " általános, biztonság, adatvédelem ... " -okat látom. nem látok prof. képre utaló dolgot. segítenétek?
2014. ápr. 18. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Ha gépről vagy, akkor kattints a prof. képedre, és jobb oldalon vagy földgömb, vagy pici emberek lesznek (nyilvános, barátok láthatják stb.) Arra kattints és ki ad egy olyat, hogy ki láthatja. Rányomdz arra hogy "csak én", mentés és kész. Ha telóról vagy, m.fb-n van egy olyan (szintén ha a prof. képedre nyomsz, hogy szerkesztés, akkor ott tudod beállítani ugyanígy.
2014. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok! Vagy rá nyomsz a gömbre, vagy ahogy neked be van állítva és bevisz az adatvédelmi beállításokba, és "ki láthatja: csak én".
2014. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ha rákkantintok akkor beadja nagyba a prof . képet..:/ ha meg csak ráteszem azt a nyílt akkor meg azt teszi prof képre ,hogy " Prof.kép megváltoztatása " ::// ilyenkor mi a baj?
2014. ápr. 19. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!