It Never Ends013 kérdése:

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. Állandóan csak csesztetnek, mert sötét ruhákba járok mikor egyszerűen csak úgy érzem magam jól. És nem ér állandóan fülig a szám, mert először is nem áll jól a mosolygás és amúgy se olyan az arckifejezésem. Nekem olyan arckifejezésem van, hogy az ember azt hiszi szomorú vagyok. De erről meg nem tehetek. És senki nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok. Ezért állandóan csak csesztetnek és nekem ebből már elég volt. És csak a hibát keresik bennem. Nem mondom, hogy nincs egyébként, de hogy állandóan csak azt találják bennem.. És mikor azt mondom senki sem tökéletes akkor is mondják a magukét. Mit tudnék ez ellen csinálni? Mert a kedvükért nem fogok megváltozni olyanná, aki nem is akarok lenni. Amúgy lány vagyok.

2014. ápr. 19. 16:13
 1/2 anonim válasza:
Ha egy közösségbe jársz valamilyen szinte alkalmazkodnod kell azokhoz az íratlan szabályokhoz amelyek az adott közösségben alakulnak ki. Az emberek többsége nem szereti a másságot. Próbálj meg legalább öltözködésben olyan lenni mint a többiek. Ha látják rajtad a változást könnyeben elfogadnak. Nem kell egyetértened velük mindenben, de ne tűnj ki a tömegből ilyenekkel.
2014. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó. De azért köszönöm a választ.

Amúgy, oké, hogy nem szeretik az emberek a másságot, de akkor se fogok olyan lenni, mint ők. Igazából avval szoktak legjobban felidegesíteni, hogy "lehangoló vagyok" közbe meg nem tudom mi oly' lehangoló bennem.. Arckifejezésemről nem tehetek. Szóval ennyit erről.. Öltözködésről meg annyit, hogy sötétben érzem jól magam.. Szóval értem én a mondani valód, de nem fogok megváltozni a kedvükért. :)Ennyit tudok mondani.

2014. ápr. 20. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!