Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem ád egy kicsit nevetséges...

Nem ád egy kicsit nevetséges képet a mai "sztárvilágunkról" a csillag születikes "we are the world" feldolgozás?

Figyelt kérdés
mármint kezdve attol hogy az egész playbackra megy, egészen addig hogy olyan emberek szerepelnek benne akiket még sosem láttuk énekelni, ami önmagában nem is baj, de mellettük pedig olyan "énekesek" állnak akik rossz példa az egész társadalom számára (pl. az a hányadék SP) és tisztelet annak a 4-5 tehetséges és dolgos kivételnek, de van ennél lejjebb? és kiszel tündét pl. mér nem hivták meg? befért volna gond nélkül.
2009. dec. 22. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a sztárvilág már sehogy és semmivel sem kerülhet lejjebb (még a magyar sem). Bár valahogy mindig meg tudnak cáfolni...
2009. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nagyon jó. Igaz, hogy playback, de mindig meghallgatom, ha meglátom a tv-ben.

Én mindenkit ismerek, aki szerepel benne, pedig nem vagyok egy nagy bulvár zabáló.

2009. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nem ismered hanem azt hogy nem tudtad róluk hogy énekelnek. pl. Ábrahám Editet hogy hallodtad eddig énekelni?
2009. dec. 22. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

De igen, szerintem undorítóan giccses, mesterkélt, túljátszott...fos.

A gyomorom forog amikor meglátom...10 másodpercnél tovább képtelen vagyok elviselni...de ugyanez igaz a csillag születikre is.

2009. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
éN IS ÍGY VAGYOK,nem tudom hogy lehet iylen majmokat szeretni:S
2009. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

"pl. Ábrahám Editet hogy hallodtad eddig énekelni?"


Például úgy, hogy járok színházba, illetve nézek musicaleket. Nem csak azok tudnak énekelni, akiket nap, mint nap hallasz a rádióban.

2009. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is enyhén eltúlzottnak tartom ezt az egészet,tényleg olyan giccs,műparádé az egész...!Meg ezt is utál@m,hogy "sztár"oknak nevezik magukat..pff
2009. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Irigy nép ez a magyar. :)
2009. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én meg azt utálom, h nem tudják már békén hagyni szegény Michael Jackson-t és dalait. A szám az ővé, nem kell itt tehetségtelen senkiknek énekelgetni!
2009. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
"Irigy nép ez a magyar. :)" Ezekre??Ne nevetess...:D
2009. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!