Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belgiumba vagy Hollandiába...

Belgiumba vagy Hollandiába érdemes kimenni dolgozni? A kérdéssel elsősorban azokhoz szeretnék fordulni akik ott élnek . Mennyibe kerülnek az élelmiszerek az albérletek? Ti hogyan szereztetek munkát? Ismerős által vagy internetes hirdetésen keresztül?

Figyelt kérdés
Belgiumba vagy Hollandiába szeretnénk menni beszélünk angolul (középfok)némi pénzt is összegyűjtöttünk már, hogy kimenjünk. Szeretnék kérni tanácsokat ti hogyan szereztetek munkát? Az internetes munkáktól "félek " mert hallottam sok átverést és nagyon ismerősöm sincs aki tudna segíteni ebben a két országban.

2014. ápr. 23. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok én is :)
2014. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
55%
Én Hollandiában dolgozom és nagyon megéri. A nők 720.000Ft-ot keresnek a férfiak 800.000Ft körül. :D
2014. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!