Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felvettek a Budaörsi Illyés...

Felvettek a Budaörsi Illyés Gyula Gimnáziumba. Kit vettek még fel rajtam kívül?

Figyelt kérdés
És engem a német 0.-ra mellesleg.:D

2014. ápr. 23. 23:19
 1/8 anonim válasza:
Én 3 embert ismerek,aki a Bleyerből fog oda menni:)) Írj ha meg akarsz velük ismerkedni
2014. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem is! Én német kezdőre megyek! :)
2014. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem vettek fel, de lehet, hogy ez a szerencsém. Megyek át Pestre a belvárosban keresek majd valamire való sulit.
2014. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gas72 válasza:

0. után érdemes elmenni innét. Nagyon gyenge tanárok vannak. Habár ha szerencséd van kifogsz egy jó tanári gárdát.


Egy Illyéses

2014. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen,én is úgy tudom,hogy elég gyenge,főleg most igazgatóváltás van...a seggnyaló protekciósokból minden osztályban van vagy 10.. a fizika tanár nem tanít semmit,a közgáz tanárnő be sem jár órára. Végül is örülök,hogy nem jelöltem be,pedig elég erősnek van elkönyvelve :) De egy csomó ismerősöm mondta,hogy örüljek,hogy nem oda mentem el.
2014. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akoca26 válasza:
Melyik fizikatanárra gondolsz? Szerintem az Illyés egy nagyon jó iskola, jók a tanárok is (néhányat leszámítva).
2014. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is Illyéses vagyok, és igaz, hogy van pár tanár aki elég unalmasan tanít, de én a legtöbbel meg vagyok elégedve, szerintem jogosan van erős giminek elkönyvelve.
2014. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Engem (még) nem vettek fel az illyésbe. Most fogok felvételizni és arra lennék kíváncsi, hogy hány ponttal vettek fel titeket?

2014. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!