Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kire mondják, hogy tajgetosz-p...

Kire mondják, hogy tajgetosz-pozitív?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki "selejt".


[link]

2014. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én ezt a kifejezést még nem hallottam, de mivel a görög monda szerint a katonai életre nem alkalmas gyönge,defektes spártai gyermekeket/időseket erről a hegyről hajították a halálukba, igy arra gondolok hogy ez annyit tesz ki hogy az illető nem életre való. Röviden: dögöljön meg.
2014. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2.-es mellé kiegészítésnek. Ez egy humoros kifejezés akar lenni. :-) Tényleg olyanokra mondják, akik valamit elpuskáznak, mert ügyetlenek, kissé bénák, nem olyan gyoraan gondolkodnak vagy tajekozottak adott csoporthoz, emberhez keepest.

Altalaban egyetemistak hasznaljak es eddig en olyan helyzetekben hallottam (vagy hasznaltam), amikor valaki hata mogott ecseeltuk, hogy valaki hogyan ronthatta el ezt vagy azt es vazze tuti tajgetosz pozitiv lenne ;-))), szemtől szembe is inkább olyasmit jelez, hogy igy gunOlodva akarja valaki annak az élét elütni, hogy valójában azt mondaná na akkora balfék vagy, hogy megértél arra vagy korabban biztos igy tettek volna veled, ha ezt tudjak rolad szuletesedkor, hogy inkabb ledobnak a Tajgetoszrol. De azert ez akkor is egy vicces megjegyzes alapjaban es inkabb bosszankodva hasznaljak es utana rohognek, mintsem ugy hogy a halalat kivannak valakinek (nem kivanjak).

2014. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!