Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várakkal kapcsolatos lényeges...

Várakkal kapcsolatos lényeges információkkal kapcsolatban (külső- és belső felépítés, részeinek elnevezése, esetleg belső és/vagy külső térkép, melyik helyszínen mi zajlik) segítene valaki link, vagy könyv cím formájában?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Arról lenne szó, hogy egy elég nagy fába vágtam a fejszém: próbálok megalkotni egy eléggé összetett fantasy világot egy regény formájában. Már felépítettem majdnem teljesen a földrajzát, eddigi szereplők jellemét, történelmi eseményeket, eltérő hitvilágokat, a történet egy előrelátható vázlatát és miegymást. Azonban az eddig 3 szálon futó eseménysor egyike lényegében egy vár köré épül és nem írhatom azt, hogy egész végig az udvaron ülnek és lesnek ki a fejükből a szereplők. Ezért lenne égetően fontos számomra, egy minél részletesebb leírás a címben említett helyszínről. Találtam alap dolgokat interneten, de sajnos kevésnek találom és én törekednék a precizitásra.

Ha valaki segítene nekem ebben, annak rettentően hálás lennék! :)



2014. máj. 5. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] ezek alapján rajzolj egyet magadnak.
2014. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már ez is nagy segítség volt! Gondoltam rá én is, csak nem vagyok nagy angolos, tehát úgy voltam vele, hátha tud valaki valami magyar leírást is. :)
2014. máj. 6. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem értesz, ennyit a google fordító is simán lefordít neked, bár vlsz felirat nélkül is ki lehet találni mi micsoda.
2014. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!