Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 390 oldalas könyvet...

Egy 390 oldalas könyvet mennyi idő alatt lehet elolvasni?

Figyelt kérdés
Egyébkén nem regény vagy ilyesmi, hanem egy vállalkozás,gazdaságtan tankönyv.
2014. máj. 8. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Ha tankönyv, és tanulás céljából olvasod, akkor nyilván lassabb, mint egy regény. Mondjuk 3-4 nap ha csak ezzel foglalkozol. Egyébként egy hét is lehet akár.
2014. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkorák a lapok méretei?

Csak elolvasni akarod vagy megtanulni is?

Az is számít, hogy mennyit tudsz belőle eddig és mennyi a szókincsed.

A lényeg, hogy koncentrálva kell olvasni és amit nem értesz, annak utána kell nézni.

Bár én inkább az javaslom, hogy inkább órán tanulj és a diákból, a könyvben pedig olvas hozzá.

Tőled függ, hogy mennyit bírsz elolvasni.

2014. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szöveg nyelvezetétől függ. Ha nem regény, akkor gondolom nem olvastatja magát.

Ha érdekes, akkor én elolvasok 200 oldalt egy nap alatt, úgy hogy azért mást is csinálok, de az olvasással foglalkozom a legtöbbet.

2014. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem regényben egy délután lenne, úgy egy egész nap, vagy ha nagyon nehéz a téma, akkor kettö.
2014. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!