Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Debrecenben szeretnék munkát...

Debrecenben szeretnék munkát keresni, de messze lakom onnan. Hol lehet még az interneten kívül utánanézni az ottani munkalehetőségeknek?

Figyelt kérdés
nagyon égető lenne a probléma, de eddig csak neten tudtam keresgélni,ahol nem igazán jártam sikerrel mert cska egy halom informatikai és otthon dolgozós/piramisos munkahelyet találtam...hol tudnék még utánanézni? esetleg van olyna honlap még, ahol a normális munkák vannak összegyűjtve? és neten kívül?
2009. dec. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
küldj pályázatokat azokra a munkahelyekre, amelyek szóba jöhetnek, aztán vagy behívnak vagy nem
2009. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp ezaz, h nem tudom, milyen munkahelyeket kínálnak és hol... biztonsági őr, recepciós vagy valami ehhez hasonló kellene, de ilyet sehol nem találok...de ilyenek kellenek majdnem minden nagyobb üzletbe/áruházba/szállodába, ilyesmi...most küldjek minden ilyen intézménybe egy pályázatot? akkor is, hogyha nincs is felvétel?
2009. dec. 27. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

pontosan erre gondoltam!


én is így kaptam állást, ott ahova felvettek, nem volt meghírdetve

2009. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írd azt a pályázatba hogy debreceni vagy, különben be se hívnak.
2009. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) akkor megpróbálom összegyűjteni ezeket a helyeket...és elég ha levélben küldök pályázatot, vagy hívjam is fel mindegyiket? esetleg előbb csak telefonáljak?
2009. dec. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!