Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudsz/gondolsz a dark/goth...

Mit tudsz/gondolsz a dark/goth/black stílus magyar képviselőiről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
"Divat betegség", majd kinövik ezt is.
2009. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
azt, hogy abbahagyhatnátok már...két napja csak ez megy...mit gondolsz erről, arról, amarról, és közbe mindegyik csak egy idióta tinihóbort, mindegyik ugyanolyna marhaság és mindegyik az egyéniséget öli meg...
2009. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy tinikori ostobaság lenne, én 29 vagyok, és még mindig goth. Miért baj az, hogy valaki megkérdezi mások véleményét? Persze ha egy bögyös cicababát kell véleményezni, az már ugye nem gond.

Az elsőnek: mikor volt "divat" gothnak lenni? Utána nézhetnél, mert maga a goth szubkultúra elítéli a divatot, felszínességet.

Tinihóbort? Azt hiszem, egy 13-14 éves tini nem nagyon foghatja még fel a dolog lényegét - tisztelet a kivételnek.

Aki nem tud értelmes, építő jellegű hozzászólást írni, miért ír bármit is egyáltalán?

üdv.

2009. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan elutasítok minden szubkultúrát, de nem ítélem el, mert régen én is rocker voltam.

Egyetlen egy típus van, amelyikkel bajom van: az a nyámnyila stílus, aki nem azért nem lesz tagja egyik szubkultnak sem, mert tényleg butaságnak tartja, hanem mert egy idióta fatökű kis lúzer, aki elsírja magát ha valaki beszól neki. A kis tuccer gyökerek többsége ilyen. Azért is ilyen jellegtelen a stílusuk.

2009. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint sok köztük az értelmes, művelt, érzékeny ember, mármint a többi szubkultúrával összehasonlítva.
2009. dec. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, az 1. válaszadó hamar kinövi az életet. Biztos valami begyöpösödött tömegember. Ó, szánalom!

Ja, és láttam már öreg Goth nénit és bácsit, Goth családot, Goth kisbabát...érdemes ezen gondolkodni!

2010. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Van pár felkapottabb banda, mint pl Drugzone szerintem nem sok valós értéket tudnak felmutatni, mert sablonos szövegeken és túlzott kinézeten kívül nem érdekli az embereket más. Igazi nagyágyút itthon sajna nem igazán találsz, inkább lelkes félamatőrök és a szánalmas majmok a jellemzőek. Van egy-két tehetséges megmozdulás pl. a Negative Art Prod. köreiben, rájuk érdemes figyelni.
2010. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát igen, sajnos a normális ízlésű goth itthon vagy szép lassan belepunnyad a teszhalott szubkultúra unalmába, vagy rövidtávon (ha időlegesen is) de megpattan Anglia vagy Németország irányába ahol történik is valami.

Az egy dolog, hogy van pár piperkőc díszpinty akik szeretik mutogatni magukat meg a 'polgárpukkasztást' (kvázi majmot csinálnak a többiekből), de azt kéne felfogni, hogy ez ettől sokkal többről kellene, hogy szóljon.


Lehetne itt szuper tartalmas közösségi életet szervezni... Csak nem azt kéne hajtogatni, hogy ami van az selejt, hanem lemenni a helyekre és erőt venni magunkon, nyitottnak meg lelkesnek lenni, és nemcsak a Gyáras suttyódizsit látogatni, meg a tizenötödik egyforma fűző beszezéséről nyivákolni.

Mert VANNAK jó bandák, VANNAK jó Djk, jó kezdeményezések, sőt, még Fekete Zaj fesztivál is, szóval mindenki szedné már össze a köreit és jönne el, hogy szerencsétlenek ne csak maguknak meg a masszív 50-100-akárhány fős kemény magnak csinálják a mókát.

2010. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!