Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Couchsirfinges kérdés? Kicsit...

Couchsirfinges kérdés? Kicsit bizonytalan vagyok. Akinek van tapasztalata, véleménye írjon. A többi lenn.

Figyelt kérdés
Szóval, nagyon szívesen hostolnék embereket pár napokra most hogy már lesz lehetőségem, azaz lesz egy saját kis helyem, lakótársak nélkül. A gond csak az, hogy csak egy garzonlakásom lesz, amerikai konyhás, totál egyterű, egyedül egy tolóajtó van benne, ami leválaszt egy kis hálófülkécskét, nem nevezném igazi szobának, nincsenek külön. A nappali-térrészben van egy kanapém, egy embernek tök jó és kényelmes. Apropó 19 éves lány vagyok, szóval...szerintetek ilyen esetekben hostolhatnék, ez nem lenne kellemetlen? Szoktak ilyet, így?

2014. máj. 27. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég hamar neked lenne kellemetlen. És akkor finom voltam.
2014. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hostolj nyugodtan, sokkal kisebb helyen is szörföltem már: szivacson a 6m2-es konyha közepén, stb.

Fényképezd le, tedd fel a kanapéről a képet és írd be hogy nincs külön szoba. Ennyi. Az emberek örülnek hogy nem az utcán alszanak és esetleg tusolhatnak, más igény nincs!


Vágj bele! Iszonyat jó tapasztalatokat és barátokat lehet szerezni. És ha jó a konyha, feltétlen főzzetek együtt!

2014. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!