Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne korlátozni a Facebookot?

Figyelt kérdés
A korlátozást úgy értem, hogy mondjuk napi x óra ingyenes(legyen ez most 2 óra) utána pedig fizetni kell érte, tudomisén mondjuk 250 Ft/óra. Úgy látom, hogy a háló, ami arra rendeltetett, hogy közelebb hozza az embereket, egyre inkább elidegeníti őket egymástól. És lehet azt mondani, hogy ezt mindenki maga határozza el, hogy mennyit van fent, de szerintem ez is egyfajta függőség. Egy idő után valaki már nem tudja kontrollálni, nem tud meglenni nélküle. Akkor is fent van, amikor a barátai között van. Az utcán, stb. És ez nem jó dolog.

2014. máj. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor, ha nem fellépek pl.: reggel 8-kor és attól függetlenül hogy fent vagyok-e leszámolja a 2 órát, hanem méri hogy most 15 percet volt fent, most 3-at, most 1 órát.
2014. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, ez csak természetes.
2014. máj. 27. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a demagóg dumákat kellene korlátozni.
2014. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Magát a netet, a játékokat, az italt sem korlátozzák. Aki függő, az úgyis elköltené rá a pénzt, szóval a facebooknak úgy is meg lenne a maga haszna.
2014. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező fenn lenni egész nap.
2014. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!