Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól érdemes magunknak facebook-ot csinálni?

Figyelt kérdés
A Barátnőmnek van és nekem nincs. Egy csomó közös képünk van és nem tudjuk hol kitenni. De én nem tudom hogy érdemes-e egy 11 éves lánynak már facebook...

2014. jún. 2. 17:07
 1/4 anonim válasza:
a kor lényegében lényegtelen, ha vannak fenn barátai akkor miért ne?
2014. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ezt itt meg kellett kerdezd akkor meg varj par evet a regisztralassal..
2014. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem érdemes. Életem legnagyobb hibája volt regisztrálni facebookra, azóta állandó stressz az életem, meg kockulás, de mivel mindenki más ott függ éjjel-nappal, ezért én is kénytelen vagyok, mert már lassan a családtagjaimat sem érem el máshol, csak a facebookon... a telefont is már csak facebookhoz meg applikációkhoz használja mindenki. Egyébként sem egészséges, hogy mindenki megosztja a világgal élete minden egyes pillanatát, minden információt, képeket, adatokat... De az ezer százalék, hogy 11 éves kislányoknak nagyon nagyon NEM való a facebook.
2014. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesen kell használni a facebookot és ennyi. Álnévvel és álinformációkkal beregisztráltam, belájkolgattam azokat a dolgokat amik tényleg tetszenek (nem csak úgy össze-vissza mindent ami elém került hanem amik tényleg érdekelnek engem) és csak tényleg azok az ismerőseim akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot. (kb. 10 ismerősöm van facebookon)


Eredmény: Egyrészt nem talál be minden második idióta az álnév és álinformációk miatt. Másrészt ha megnyitom a facebookot akkor nem minden gyökérség ugrik be a szemem elé, (széttrancsírozott állatkák ha nem osztod meg akkor nincs szíved jelzésekkel, stb) hanem egy szájízem szerint összeválogatott hírfolyam. Harmadrészt csak tényleg olyan emberek fognak rám írni akikkel szívesen beszélgetek.


Többen is csesztettek hogy jelöljem be őket. Mondtam nekik hogy a telefonszámomat tudják, lehet hívni vagy sms-t küldeni és ennyi.


Bár én már jóval idősebb vagyok nálad, neked is csak azt tudom mondani mint bárki másnak. Ésszel bánj a személyes adataiddal, mert egy apró morzsával is nagyon könnyen vissza lehet élni.

2014. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!