Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szűnik meg a fókusz, az...

Imre2014 kérdése:

Miért szűnik meg a fókusz, az éjjel nappal budapest, a barátok közt? Az új média törvényt mikor iktasak be? . Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tudtomal a fókusz bulvár és hír adasi műsor..az éjjel nappal meg egy német műsor magyar valtozata( vagyis nem saját produkció) ..a barátok közt meg már olyan régen megy ..ne hogy már néhány unatkozó ember fönt ezt eldöntse mimenjen a tv-be.

2014. jún. 2. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

OFF:

"fókusz bulvár és hír adasi műsor."


Fókusz mint híradás műsor? Azon a csatornán még a hírek is 90% bulvárműsor... :)

2014. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Megjött az eszük.
2014. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy dologban biztos vagyok: ha megszűnik a Barátok közt minimum forradalom lesz :D
2014. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a reklámbevételének a 40%-át adóba kell majd befizetnie! Nem marad műsorgyártásra pénz!

[link]


"-20 milliárd forintot meghaladó (reklámbevétel)rész után 40 százalékot kell adózniuk a médiavállalatoknak."


"...az RTL-t, amely 2012-ben még 29 milliárd forintnyi bevételt termelt, de tavaly is közel járt a 26 milliárdhoz."

2014. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak köszönöm a linket ! Amúgy ti örülnétek ha megszűne ezek a műsorok ?
2014. jún. 2. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ti örülnétek ha megszűne ezek a műsorok ?"


- Lelkemben mosolyognék, bár valahol mindegy, mert nem nézem nagyon a TV-t, bár volt szerencsém ezekhez a szemetekhez.

2014. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy én örülnék-e ennek.Én nem nézek tévét, kivéve természetfilmeket, ismeretterjesztőket, mert azokat szeretem.

Az, hogy ezek a műsorok megszűnnek, mert valaki megszüntetni kívánja őket, a legjobb esetben is csak annyit mutat, hogy egy embernek megjött az esze.

Akkor lenne ez dicsőség, ha a nézettség hiánya miatt kellene beszüntetni a műsorokat, mert akkor már valószínűleg az eberek váltak igényesebbé a szórakozás terén, az lenne az előrehaladás.

2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az emberek unalmukban elkezdenék olvasgatni a Magyar Helyesírási Szótárt? :O Az szörnyű lenne :(
2014. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!