Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Átverhettek vagy csak a posta...

Átverhettek vagy csak a posta hibája?

Figyelt kérdés

Kedden utaltam egy veszprémi csajnak 10.000 ezer forintot,mert vettem tőle valamit.amikor utaltam,irtam neki,azt irta 'holnap akkor feladom'

Akkor meg kerdeztem tole,hogy mikorra erne ide (100 km) ,azt irta par nap:) szerdan feladta a csomagot (nem ajanlott) es meg mindig sehol. Ma van a 4. Munkanap a postan.


2014. jún. 3. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt akkor tudod majd meg, ha megkapod, a csomagon ugyanis rajta lesz a feladás dátuma.
2014. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már nem kéne itt lennie?vagy én várom túl korán?
2014. jún. 3. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 2-3 munkanap, de gyakorlatilag lehet több is, amióta pár éve átszervezték a postát. Jelenleg a "rekordom" 7 munkanap, ugyanabba a városba, bár ez már nem számít.
2014. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez többesélyes. Vagy még pár napon belül megérkezik, vagy elkeveredik/ellopják a postán vagy fel se adta. Én ez utóbbira tippelek. 10000 Ft-os értéknél az a minimum, hogy ajánlva kell feladni, már csak azért is, hogy bizonyítható legyen a feladás.
2014. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én az átverésre tippelek.
2014. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy ne aggódj, de például lehet még soha nem adott fel semmi csomagot, mint pl én. Szóval ha bemennék postára azt se tudnám mi merre, örülnék ha végre feladnám, szóval lehet elfelejtette azt az elsőbbségit vagy mit.
2014. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 futár 1 válasza:
100%
Hívd fel és kérd el tőle a küldeményazonosítót,ami a vonalkód alatt van az első 13 karaktert beütöd a posta.hu ,nyomkövetés és már mindent megtudsz!
2014. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csinált már többször ilyet. De nem ír vissza sehol és nem is látta az üzeneteket. Nemtudok mit tenni...:( péntekig várok,ha addig semmi,valahogyan megfenyegetem,vagy akármi.
2014. jún. 3. 19:17
 9/9 futár 1 válasza:
Ha átver,üzenj nekem privátban! Van egy két tippem mit lehet az ilyenekkel tenni! A fenyegetés nem célra vezető!
2014. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!