Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Ázsia centerben mit lehet...

Az Ázsia centerben mit lehet kapni?

Figyelt kérdés
mármint Ázsia ételek,ruhák stb. ?
2014. jún. 20. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Főként kínai, indiai ruhákat lehet kapni, de emellett sokféle használati cikket. Kapni lehet még bénító ütést az öltözőfülkében.


Adni lehet pénzt, vesét, májat, hajat.

2014. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarán: szart.
2014. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ruhaüzlet van, cipőboltok, táskaboltok a pár négyzetméterestől nagyobb üzlet jellegűig, leginkább divatáru, de vannak elegáns ruhát árusító boltok.

Van pár élelmiszerbolt ahol vannak sima magyar termékek és külföldi áruk is (nem csak ázsiai, pl. marlenkát meg gyrosfűszert is árulnak), vegyiáru (mosóportól kezdve parfümön át minden, kb mint a DM-ben), ékszerboltok, műszaki cikkek (mondjuk ilyeneket nem szoktam ott vásárolni), játékbolt.

Vannak kajáldák is, magyar és görög ételt is árulnak, meg a kajáldák mellett "egzotikus" bolt, ahol mindenféle indiai meg egyiptomi cuccot árulnak.


Bénító ütéshez elég kicsik a próbafülkék, inkább a tömegben lehet lábeltaposást kapni.

Én ruhát, ékszert szoktam venni, semmivel se rosszabb minőségű mint egy plázában vásárolt átlag ruha, a kajákkal sincs bajom.

2014. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!