Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresek egy Petőfi verset?

Keresek egy Petőfi verset?

Figyelt kérdés

Lényegében megfogalmazta a mai társadalmat benne. Valami olyasmi is volt, hogy a gyerekek képzelő erejét elnyomják meg, hogy a férfiak felelőtlen és aljas emberekké válnak. Sajnos eddig nem találtam meg, reménykedem, hogy lesz itt valaki aki tudja a címét. Régen hallottam és nagyon megfogott. Szeretném újra elolvasni és megtanulni. Előre is köszönöm a válaszokat.

16/l



2014. jún. 25. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom melyik versére gondolsz. Nekem nem ugrik be semmi, hogy melyben lenne a kérdésedre utaló.

Egy darabig olvastam az általam nem ismert verseit, de nem találom a kérésedre a választ, ezért ide teszek egy linket. Ezek között talán rátalálsz az óhajtott versre.

Jó böngészést.!!


Petőfi Sándor összes költeményei


[link]

2014. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért :) Egyébéknt egy videós is beszélt erről ha esetleg ismered Castielt :)
2014. jún. 29. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!