Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt illik kölcsönkérn...

Mennyi pénzt illik kölcsönkérni maximum egy ismerőstől?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm általános iskolai osztálytárs. A páromhoz szeretnék elmenni, jövő hétvégén. Ám de nincs pénzem a buszjegyre. Most végeztem az iskolával. Nincs még munkahelyem. Ha jól számoltam akkor mivel egész jegyet kell vennem mindenhol csak 6.000 lenne az oda út + a visszaút.
2014. jún. 26. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ugye, hogy milyen jó ismerős... Ha csak úgy idejönne hozzám egy áltsulis osztálytársam, biztos nem kapna egy fillért sem. Még ha mindennap köszönünk az utcán egymásnak, akkor sem.
2014. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
régen jóban voltunk, többször is találkoztunk általános iskola óta
2014. jún. 26. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mindegy h ismerős vagy barát

de akkor egy kerek 10es kérj...

2014. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
6 ezret az utcán összekoldulsz egy délután
2014. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miből és mikor adnád vissza, ha nincs munkahelyed? A kölcsön úgy működik, ha mondasz egy határidőt és legkésőbb aznap tényleg vissza is adod, nem úgy hogy majd egyszer.... És miért nem a párod vesz neked jegyet, mi köze a nagyon lazán haverodnak hívható egyénnek a te szerelmi életedhez szükséges útiköltséghez?
2014. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A párom 300 km-ről nem tud jegyet venni nekem, már bocs... és ha elmentem a páromhoz, akkor mondhatnám neki, hogy adjon x összeget mert kölcsönből utaztam el hozzá
2014. jún. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!