Létezik fejlődés?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy látod?

Azt hogy előre vagy hátra... mindenki maga dönti el.

2014. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Minden amit tapasztalunk az hat ránk. A hatás megváltoztat minket. A változás pedig fejlődés (pozitív, negatív vagy semleges irányú).

2014. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiiii ***** válasza:
Mindig felfelé fejlődünk. Ha jobban belegondolok, és elég elvont vagyok, lefelé nincsen út, csak felfelé. A lefelé vezető utak mind illúzió.
2014. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiiii ***** válasza:
Szóval létezik. De még HOGY! :)
2014. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de kérdés, hogy jó irányba-e. Amiről most azt gondoljuk, hogy pozitív irányba viszi az emberiséget, az nem biztos, hogy a jövőben feltétlenül pozitív változást fog eredményezni. Gondolok pl. az internetre: Pozitív dolog, hogy az emberek ilyen könnyen elérhetik egymást, könnyebben jutnak információkhoz. Negatív, hogy egyesek már a családtagjukkal is facebookon beszélgetnek, holott egy fedél alatt élnek. A fiatalok úton-útfélen a telefonjaikat nyomkodják. No meg az információk, mint említettem: Mindent elhisznek amit látnak, olvasnak, elferdült képet kapnak a valóságról. A cseteléstől pedig elslamposodik az írás, a nyelvhasználat.

Fejlődés, hogy a csapból folyik a víz, sőt fejlődés, hogy manapság elérhető áron szinte bárkinek lehet kisebb-nagyobb medencéje. De ez hosszú távon pozitív a fogyatkozó vízkészletre nézve? Fejlődünk és pazarlunk. Fejlődünk és bele kényelmesedünk a technikába.

2014. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem :)
2014. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!