Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki, aki...

Catbad kérdése:

Van itt olyan valaki, aki ókori népekkel foglalkozik (akár profi szinten is)? Föleg a kelta, viking kulturára gondolok, de lehetnek más népek is

Figyelt kérdés
Nagyon régóta foglalkoztatnak már az ókri népek, foleg az északiak( kelta, viking). Már nagyon szeretnék valakivel társalogni ilyen témáról. Részben olyan embert, embereket keresek, akik inkább a racionális, nem pedig a spirituális oldalról közelíti meg a dolgokat. Ja és föleg olyat, aki nemcsak a magyarok ösei szemszögböl vizsgálódik
2014. jún. 28. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha szeretnél, egész korrekt tudásom van a vikingekről.
2014. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én a bronzkori Közel-Keletről szeretek olvasgatni.

Hettiták, hurrik, luvik, amoriták, akhájok, stb..


De a vikingek, angolszászok is foglalkoztatnak.. (Bár utóbbiak nem ókoriak kimondottan...)

2014. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hettitakat, hurrikat en is szertem de foleg csak a faraos konyvekbol tudok roluk valamicsket
2014. jún. 28. 21:04
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha ajánlanál valami jo konyveket foleg regenyekt veluk kapcsolatban annak nagyon orulnek. Azert regényeket, mert az olvasás kozben szoktam eldonteni, hogy erdekelnek e ezek a nepek vagy sem
2014. jún. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!