Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németországban miért van...

Németországban miért van sokkal több férfinek fülbevalója, mint máshol?

Figyelt kérdés
Itt élek és észrevettem, hogy minden második férfinek van...főleg az idősebb generációra jellemző. Ez mit szimbolizál? Mert gondolom, hogy a melegséghez semmi köze.
2010. jan. 5. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Én ezt még észre sem vettem! Pedig jártam már Németországban. Persze, nem kizárt, hogy nem egy korosztállyal találkoztunk.
2010. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy mit szimbolizál? Tudtommal régen annak a tengerésznek lehetett fülbevaló a bal fülében, aki áthajózta az egyenlítőt. Ez bizonyos rangot, jártasságot jelentett. Hogy a Németeknél mért hordják többen, azt nem tudom, gondolom nem ezért...:-)

Divatból.

Üdv.

2010. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, h van köze a melegséghez, de nem mindegy, h melyik fülében van, azt most nem tudom, h melyik jelenti azt, h buz1.Azt hiszem ez régen vmi jel volt, h fölismerjék egymást.....és hát Németországtól nem annyira áll távol a melegség, úgy hogy nem csoda, h ott sokaknak van xD
2010. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy házas férfiak fülében látom...egyébként úgy tudom, hogy a bal fülben a fülbevaló utalhat a melegségre, de hát akkor a fodrászom, főbérlőm és még nagyon sok férfi meleg lenne. Tegnap ügyet intéztem, és az ügyintéző egy 55-60 körüli férfi volt, akinek eléggé feltűnő köves fülbevalója volt. Szóval azt sem lehet mondani, hogy egy bizonyos rétegnek van csak...
2010. jan. 6. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!