Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A középkori Velenceiek ismerté...

A középkori Velenceiek ismerték a lovat?

Figyelt kérdés
aki felnőttként kereskedő volt nyilván látott, de aki kisgyerek ott született és felnőttkoráig ki sem mozdult a környékről pl. ő tudta hogy máshol hogy közlekednek stb? biztos meglephet akárkit ha először lát olyat élőben ha addig max az elbeszélésekből hallhatott róla
2014. júl. 7. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira, mint amikor te először láttál az állatkertben tigrist. Sőt, még annyira se, kb mint amikor először látsz tevét, elvégre egy ló nem olyan misztikus lény. Szóval egy wow..1..2..3. Kb ennyi lehetett :D


Amire én emlékszem és "ledöbbentett", az egy igazi utasszállító látványa volt közelről. De az is annyi volt, hogy pislogtam kettőt, ez de nagy, wow, és itt vége is volt a csodálatnak.

2014. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!