Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova tűntek a Puzsér videók a...

Hova tűntek a Puzsér videók a Youtube-ról?

Figyelt kérdés
Hónapok óta se egy "Apu azért iszik, mert te sírsz", se egy "Sznobjektív", se egyéb más videója nem lett felöltve sehova. Korábban rendszeresen közzé lettek téve és most sehol, semmi. Egyáltalán felveszi valaki őket?

2014. júl. 9. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tűntek el.

Én beirtam a YouTube keresőjébe mindkettőt és láss csodát: fenn van, megnézhetők.

2014. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, jól vetted észre.

Az újabb részeket nem engedi feltölteni Puzsi több okból kifolyólag pl.: volt a tolvajkergetős rész most a héten, és egy nap után letöröltette, mivel fél a retorzióktól, amit a kritika miatt kap (ami teljesen valós), vagy a többi apusat nem engedi, mivel több per is indult ellene, és ez csak a felvételek miatt derült ki, hiszen ott élőben alig vannak pár tucatnyian.

Egyébként említette is, hogy kivonja magát egy időre a közvéleményből, és ennek az egyik módja ez a lépés is.

Nem örülök én sem neki, de ez van.... sajnos én sem tudok ott lenni rajtuk, így nekem is jó volt a netes közzététel.

2014. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!