Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ennek a zenének a címe:...

Mi ennek a zenének a címe: thisz héj mi vróg meee?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Neszeneked bikicsunáj :D
2014. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az áj ken széj lesz, de nem vagyok benne biztos. Milyen nyelven van?
2014. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Angol
2014. júl. 10. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah. bocs. Én kérek elnézést :-)
2014. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos van itt valaki, aki a kiejtés alapján leírt szöveget át tudja írni az angol helyesírásra, de ne remélj sok jót. Gúnyolódni jobban szeretnek az emberek, mint segíteni. Németes voltam világ életemben, ami miatt eléggé szívok. Az internet angol, a szakmám nyelve is angol, minden angol és ha segítséget kérek, kiröhögnek mindenhol, hogy "te nem tudsz angolul? Mi az, hogy valaki manapság nem tud angolul?" Ha visszapörgethetném az időt, akkor az angolt választanám középiskolában a családi nyomás ellenére is.
2014. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 5. Ne szívd mellre, én komolyan azt hittem, hogy viccelődik :-) Próbálkoztam amúgy átfordítani, de nem jövök rá mi a vróg.
2014. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!