Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim? 13/L

Miért nincsenek barátaim? 13/L

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy egy kicsit makacs vagyok, de szeretek társaságban lenni viszont velem senki sem szeretne barátkozni. Vannak úgymondd ''haverjaim'', de ők sohasem hívnak sehova, mint például parkba, sétálni vagy ilyesmi. Suliban is hallom, hogy itt voltak meg ott voltak és mesélik a történeteiket, hogy milyen jó volt a tegnap este a városban együtt, én meg folyton hallgatok. Én próbálok barátkozni, ők meg nem akarnak velem barátkozni. Beszélni beszélünk, lehet nem szeretnek. Engem soha nem hívnak sehova. mit tegyek?

2014. júl. 18. 11:46
 1/5 anonim válasza:
Velem is ez van....próbálj meg beszélni valamelyikkel,hogy hogy ézrel,és ez rosszul esik neked.Vagy pedig keress új barátokat.Én mondjuk szeretek egyedül lenni...hozzá szoktam ><
2014. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszzt, próbálok új barátok keresni, de lassan 14 éves leszek és nincs egy barátom se :/
2014. júl. 18. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

valoszinuleg olyan a szemelyiseged, viselkedesed, beszedmodod hogy nem akarnak veled baratkozni. Nem vagy nekik szimpatikus, nem vagy erdekes. Esetleg vannak bosszanto dolgaid, amit ha nem is kritizalnak meg de azert latjak es inkabb elkerulnek. Esetleg nem vagy vidam, tul sokat panaszkodsz, esetleg negativ dolgokat mondasz masokrol.


Egy mar beallt tarsasagba nehez utolag bekerulni. A baratkozas meg plane mas dolog, egy baratnak hasonloa az erdeklodesi kore, hasonlo a gondolkodasmodja, hasonlo kornyezetbol jonnek. Nem mindenki talal oszinte baratokat az eletben, sot inkabb ok vannak kevesebben szerintem.

2014. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló elgondolkodtam azon amit írtál és lehet igazad van. Most már tudom, hogy min kell változtassak. Tudom nehéz lesz, de egy próbát megér remélem. nagyon köszönöm a válaszod. Sokat segítettél!
2014. júl. 18. 20:09
 5/5 anonim válasza:
Figyelj, én nem rég lettem 14. Tavaly kezdtem a gimit, és konkrétan valahol tavasz környékén találtam igaz barátokat. Régebben mindenki utált, az általános kész szenvedés volt. Nehéz személyiség vagyok és a barátaimnak jobban meg kellet ismerni, hogy a barátaim legyenek. Vannak rossz dolgaim nem is kevés, de ezek is a lényem részei, megváltoztathatsz pár dolgot, de ha teljesen megváltozol akkor az már nem te leszel. Ahhoz, hogy batprátaid legyenek két dolog kell. Te és Ők. Meggebedhetsz, ha ők nem akarnak a barátaid lenni, hidd el tudom. Ha nem jön össze pedig te úgy érzed mindent megtettél, hagyd a fenébe! Keress másokat! Biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan ember van aki szívesen barátkozik veled. Találd meg őket, és legyél türelmes. Ne add fel! Ne légy elkeseredett! Meg fogod találni a barátaidat, csak tűrd kivárni. Sok szerencsét kívánok neked :)
2014. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!