Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidéki vagyok, faluban lakok,...

Vidéki vagyok, faluban lakok, Szeptembertől pesten fogok tanulni, sikerűlhet beilleszkednem a városi életre,?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljam ,bajom lesz a közlekkedéssel,és még eléggé ügyetlen visszahúzódó vagyok sajnos de meg akarok változni hogy talpraesett legyek,tippek? 19/l

2014. júl. 20. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel egyáltalán nem ismerlek, nehéz megmondani. Gondolom azért van sütnivalód, akkor menni fog. Nem kell beijedni, ha meg nem tudsz valamit megkérdezed valakitől és tudni fogod. Ez leginkább elhatározás kérdése, esetleg tájékozódsz egy kicsit a városról, az útvonalakról, stb.
2014. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 az-apa válasza:
Egy okostelefon nagyban segítheti a tudatos kózlekedést, de azért az emberek is segítőkészek. Nem olyan sötét hely ez;) Én 12 éve lakok fent, szintén nem egy központi ember, de fél év alatt simán belejöttem mindenbe. No para;)
2014. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közlekedéssel nem lesz gondod. Kicsit tájékozódj előtte és pl. az albérlet és a suli között tervezd meg az utad. Első pár nap játszd le fejben reggel indulás előtt az útvonalat. Metró, villamos megállóhelyeket nézegesd már most meg a fontosabb helyeket ahova valószínűleg menned kell és tervezd meg a BKV útvonaltervezővel. :D Ennyi nekem is sikerült. Viszont utáltam pesten élni bár ez szubjektív. :D Meg fogod szokni nekem kb 1-2 hét alatt sikerült.
2014. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pest nagyszerű hely :) nem kell aggódni, viszont, ha teheted akkor nyáron gyere fel és próbálj tájékozódni. Persze nagyban függ attól, hogy te milyen vagy, de meglepődnél milyen sokan segítenek, hogyha odamész kérdezni! Viszont okostelefonos alkalmazás valóban sokban segíthet!
2014. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!