Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valahogy lehet gyorsan és...

Helloyellow kérdése:

Valahogy lehet gyorsan és egyszerűen cserkész nyakkendő gyűrűt fonni?

Figyelt kérdés
A gubacsot valahogy mindig elhagyom ( elveszik a sátorban stb) és a parancsnok véresen komolyan vesz minden ilyesmit ezért kérdezem h h lehet gyorsan fonni? (A truk's head csomóra képtelen vagyok, és az elég sok idő) ha valaki tud ilyesmit előre is köszönöm a válaszokat

#cserkész #nyakkendőgyűrű #nyakkendőgyűrű fonás
2014. júl. 20. 22:44
 1/3 anonim válasza:

nem tudom,hogy fiú vagy-e vagy lány, de ha utóbbi, akkor azt tudom mondani, hogy a mi csapatunkban a sima hajgumi, vagy bármi gumis kötélszerűség jó, persze ha nálatok más a helyzet és a parancsnokotok -ahogy írtad- minden ilyesmit véresen komolyan vesz, akkor nem szóltam semmit. amúgy meg szerintem guglin találsz nyakkendőgyűrű-fonási tippeket. de szerintem ha igazi cserkész vagy, akkor megpróbálkozhatsz egy gubacs kifaragásával is ! sok sikert ;)


14/L

2014. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de a hajgumit meg ilyesmi megoldást nem fogadja el( már próbáltam) amugy gubacsot tudok faragni csak elvesztem
2014. júl. 25. 18:44
 3/3 anonim válasza:

Én pont most hagytam el egy táborban a fonott gyűrűmet de sajnos nem tudom milyen technikával volt mert nem én csináltam :/

Szóval ne hidd azt hogy azt nem lehet elhagyni.

2014. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!