Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ukránokról?

Mi a véleményetek az ukránokról?

Figyelt kérdés
Több ismerősömtől hallottam már, akik voltak kint Ukrajnában, különböző dolgokat erről a népről. Van, akik szerint vendégszeretőek, hagyománytisztelők, konzervatívak, és ellenben olyat is halottam, hogy az ukránok Európa "fehér cigányai", egy igénytelen, koszos, ízléstelen, tisztességtelen, agresszív és bunkó népség. Nektek milyen tapasztalatotok van az ukránokkal kapcsolatban?

2014. júl. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ukrán barátom (barát barát), nagyon szerettem.
2014. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze ha nem lett volna ukrán, akkor is így viszonyultam volna hozzá. Szóval érted, az egyént nézem, nem a nemzetiséget.
2014. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kini :)) ***** válasza:

Nekem nincsen bajom velük. Sokan azt gondolják, hogy utálják a magyarokat, de szerintem ez abszolút nincs így. Jó, persze mindenhol vannak szélsőséges emberek, de átlagban nem utálnak minket annyira, mint mondjuk a románok...Amúgy tényleg nagyon vendégszeretőek, és barátságosak. Nemrég találkoztam egy ukrán csajszival, aki évek óta kint él Magyarországon, és ő mesélte, hogy Kárpátalján a legtöbb ukrán tud magyarul, és természetes nekik, hogy megtanulják a kisebbségek nyelvét.

Negatívat össz annyit hallottam róluk, hogy a lányok között sok a prosti...Nem tudom, mennyire igaz :/

2014. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


"Nemrég találkoztam egy ukrán csajszival, aki évek óta kint él Magyarországon, és ő mesélte, hogy Kárpátalján a legtöbb ukrán tud magyarul, és természetes nekik, hogy megtanulják a kisebbségek nyelvét."


Azt érdemes lett volna megemlíteni, hogy Kárpátalján a legnagyobb etnikai csoport a ruszin népcsoport, amelynek létezését az ukrán állam tagadja... Gondolom rájuk vonatkoztatva mondta az illető hölgy, hogy sokan megtanulnak magyarul.

2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagy részük normális ember, de közülük sokat átvertek mostanában a nyugatiak. De talán megjön az eszük!
2014. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az ukránokkal baj nincs csak a mostani civil gyilkos bábkormányukkal
2014. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!