Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MAGYAROK! Ti vagytok a minden,...

MAGYAROK! Ti vagytok a minden, miért harcoltok egymás ellen?!?!

Figyelt kérdés

A magyarok nyelvét mondják a világ egyik legnehezebb nyelvének. Ezt a címert nem azért nevezték ki, mert nehéz megtanulni. Hanem azért mert annyira összetett, és részletekkel gazdag, amennyire más nyelv még csak fele annyira sem!!! Mit lehetne tenni, hogy rájöjjön az emberiség, ennél sokkal többről sól a dolog???

Mikor jön rá az emeberség, hogy pl,: a Kárpát medence védi az összes lakosát??????????? Ez nem véletlen!!!!!!!!!!!!!

Ennek az egésznek van kifejezett álláspontja, és 100% mondom van aki ezt tudja mégse mondja el.

Mit gondoltok a magyarságról?



2014. júl. 26. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok és ennek megfelelően élek! Nagy kár, hogy sokan megtagadják a hazájukat és még nagyobb kár, hogy egyre nagyobb teret engednek a külföldieknek, akiknek már a rabszolgái vagyunk.


33/N

2014. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem tudják kik a valódi ellenségeik.
2014. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

"A magyarok nyelvét mondják a világ egyik legnehezebb nyelvének. Ezt a címert nem azért nevezték ki, mert nehéz megtanulni. Hanem azért mert annyira összetett, és részletekkel gazdag, amennyire más nyelv még csak fele annyira sem!!! "


Te beszélsz egyetlen más nyelvet is a világon?

A magyar Közép-Európában egy átlagosan bonyolult nyelvnek számít, Ázsiában meg a könnyűek közé sorolnák kb. Gondoljunk csak a vietnámi nyelvre, ahol élből 6 hangmagasságból válogathatsz szótagonként, mint jelentésmegkülönböztető elem...


"Mikor jön rá az emeberség, hogy pl,: a Kárpát medence védi az összes lakosát?????? Ez nem véletlen!!!!!! "


Mi van? :D

2014. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
te részeg vagy?
2014. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

"A magyarok nyelvét mondják a világ egyik legnehezebb nyelvének."


Hülyeség. Minden nyelvet kb. ugyanannyi idő alatt tanulnak meg a kisgyerekek.


Egy spanyol nyilván nehéznek találja a magyart, mert nem rokon nyelv. Az olaszt meg könnyűnek.


Megkérdezném, te hány nyelvet beszélsz? Mert a kérdésed alapján garantáltan egyet sem, max. konyhanyelven.


Mit ittál és mennyit?

2014. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mit vettél be, de én is kérek!
2014. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

"Ennek az egésznek van kifejezett álláspontja, és 100% mondom van aki ezt tudja mégse mondja el."


Én meg 100%-ra mondom, nem értek ebből semmit, pedig csak 2 sört ittam.

2014. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Az lehet, hogy a magyar a legnehezebb nyelv, de te sem beszéled.
2014. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Egy ork ***** válasza:
77%
Ha védné a Kárpát medence a benne élőket, akkor nem lenne meghamisítva a történelmünk, és nem akartak volna feleslegesen hősködni az uralkodóink. :)
2014. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
76%
Szerintem ne igyál többet barátom.Még a végén árpádsávosat fogsz hányni.
2014. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!