Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szuksegem lenne a segitsegetek...

Szuksegem lenne a segitsegetekre. Szeretnek irni egy fanfiction-t, es van par otletem ezzel kapcsolatosan. Jo lenne-e mint tortenet?

Figyelt kérdés
Sok sok elképzelésem van a tortenettel kapcs. Mar irtam a prologust de azt inkabb elkuldenem privatba, mert nem akarom, hogy lopjak el az otletemet. Persze annak kuldom aki rendes kritikaval rendelkezik. Na es irtam az elso fejezetet is. Bar ez az elso fanfictionem. Plusz, hogy a terveim szerint a tortenet elejen meg nem fognak feltunni a fo es mellekszereplo sztarok.. szoval.. eloszor szeretnem bemutatni a foszereplo eletenek egy szakasza. Bar ahogy eddig irtam a prologust es az elso fejezetet, ugy gondolom, hogy valamit elhibaztam. Peldaul sok benne a szo ismetles, de nem nagyon jut mas szo eszembe annak ellenere, hogy egy csomot olvastam :/ na meg lehet, hogy nem nagy leirasi tehetseggel rendelkezek.. szoval :/ amugy kezdtem irogatni par reszletet is, de ossze vissza.. ugy ahogy az ihlet sugallta. Azt hiszem, hogy tovabb is fogom alkalmazni ezt a modszert, mert ha lepesrol lepesre irnam a tortenetet akkor tuti bukas lenne belole, na meg ne is beszeljunk az ihlet hianyarol. Azert gondolom igy, mert mar regebben is probaltam konyveket irni (tudom, hogy ez mar tulzas) de ihlet hiany miatt soha nem tudtam tovabb folytatni. A reszletekkel meg vagyok elegedve, es ha valaki szivesen olvasna el a prologust, az elso fejezetet es azt a par reszletet, es segitene az iras fejlodesebe akkor szoljon, hogy kuldjem el privibe ezeket. Mar toprengtem, hogy milyen legyen a tortenet, es remelem, hogy elegge egyedive sikerodott (mindenkeppen az a celom) de attol is tartok, hogy tul dramaira is sikerodott, de az sincs kizarva, hogy pont az fogja tenni egyedive a tobbihez kepes. Mindenkeppen elszeretnem kerulni a sablon tortenetek irasat, tehat elegge furanak is tunhet a tortenet, vagyis a tartalom amit szinten elkuldenem privibe. Vannak orult dolgok benne, amelyek lehetetlenek, es meg mindig agyalok, hogy valamilyen okoknal fogva valjek lehetsegesse ez a lehetetlen dolog, hanem valtoztatni fogok, de nem szivesen. Lehet, hogy tul szarnyalt a fantaziam, de mondom, hogy egyedi, de a szoszoros ertelmebe, szeretnek egy egyedi tortenetet irni. Elnezest kerek a hosszu szovegert :P

2014. júl. 27. 16:05
 1/4 Tolkien fangirl válasza:

Hello!

Arra gondoltam, hogy elküldhetnéd nekem valamelyik részletet, vagy akár az összeset, és én megpróbálok segíteni -persze, csak ha megbízol bennem. Tudok segíteni a helyesírásban és a fogalmazásba is :) Nyugodj meg, nem akarok lopni (van nekem elég ötletem)!

2014. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Engem is érdekelne a történeted. Szívesen segitek is.

És ellopni se fogom mert mi értelme lenne. Folytatni úgyse tudnám.

2014. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küldheted, ha szeretnéd, javítva - helyesírás, vagy értelmezés... - vissza is küldöm.


Régen nagyon sokat novelláztam, fanfiction-öztem... most már nincs ihletem, pedig... szenvedés van két éve... :(

2014. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! En rengeteget irok, ha gondolod, nekem is kuldheted, szerintem tudok segiteni. Lopni nem fogok, tele vagyok otletekkel :)
2014. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!