Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éli könyve könyvben van, vagy...

Éli könyve könyvben van, vagy csak film készül róla? Esetleg más posztapokaliptikus könyv?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Készült film is róla, de nagyon nehéz lett volna utánanézni a neten...
2014. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A filmről az is tud, aki nem akar. Nyilván arra kíváncsi, megjelent-e könyv formájában is, csak nem volt képes normálisan megfogalmazni.
2014. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem könyvben is megjelent, de hogy magyar fordítás készült-e belőle, azt nem tudom. Posztapokaliptikus könyv sok van, de most egy sem jut eszembe :( Ha igen, majd írok még.


Játék viszont igen, 3D szerepjáték (gondolom aki nagy pécéjátékos, annak már ennyiből is beugrott), a Fallout 3 és folytatásai. Sajnos géperő végett én csak a 3-mal tudtam játszani, de az valami frenetikus poszt-apokaliptikus élményt nyújtott számomra :D Se azóta, se azelőtt nem találkoztam annyira hangulatos poszt-apokaliptikus témájú játékkal. A nyakam rá, hogy az elkövetkezendő 10 év folyamán valakinek eszébe jut majd ezt a játékot is megfilmesíteni.

2014. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Éli könyve film nincs regényben. Posztapok regények:


Cormac McCarthy: Az út

Walter Miller: Hozsánna néked, Leibowitz!


Még:


[link]

2014. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, az utolsó 2 válaszoló értette a fogalmazásomat és talán ti is értettétek volna, ha jobban átolvassátok.

Utolsó 2, köszönöm szépen!

2014. aug. 8. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én értettem a béna megfogalmazás ellenére. Ezt érthetően le is írtam.
2014. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Divergent trilógia is az, de az nagyon szörnyű szerintem, mármint minőségileg és a sztori is szörnyen unalmas, a karakterekről nem is beszélve, de ha bírod a romantikázást, akkor lehet, hogy neked tetszeni fog.

Amint én imádok, az Julianna Baggott könyve, a Tiszták. Meg Den Wells trilógiája is elmegy, a Partials.

Az Útvesztő is hasonló, most megy a mozikban a film változata, de a könyv nekem még jobban tetszett, mint a film, pedig az sem rossz.

A Gyökértelen és a Hajóbontók is "a világ haldoklik, és alig élünk" hangulatban játszódik, meg vannak benne fura lények, nehéz helyzetek, szóval ezek is jók a maguk módján.

Véleményem szerint viszont a Tiszták messze a legdurvább és a legjobb is, viszont csődöt mondott a kiadója itthon, és a folytatást már nem fordítják le...

2014. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!