Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az orosz férfiak...

Mit gondoltok az orosz férfiakról?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint, nagyon tetszenek.


Akikkel eddig találkoztam, ők mindig udvariasak, lovagiasak voltak.Pedig azt hittem, hogy ez kezd kikopni erről a kontinensről.Emellett elég jól is néznek ki,gyakori a szőke haj, kék szem.


Van bennük valami különleges, olyan "harcosak" vagy nem tudom.

Sugárzik belőlük az erő, férfiasság, biztonságérzet.


Volt már kapcsolatom norvég sráccal, de komolyan, néha nem éreztem magam nőnek mellette.

Pedig az orosz meg a norvég is északi nép, de igen nagy különbség van közöttük.


Úgy vettem észre, hogy a nyugati férfiak egyre jobban nőiesednek és egyre kezdenek eltávolodni a nagybetűs férfitól.

Sajnos a magyaroknál is megfigyelhető ez, de még nem olyan mértékű, mint külföldön.Talán még megfordítható lenne ez a folyamat.


Ti mit gondoltok róluk?



2014. aug. 2. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a férfias férfiak tetszenek. Úgy vettem észre, hogy az oroszok között valóban sok az ilyen. Nekem még a horvát, szerb férfiak tetszenek nagyon :)

De szerintem magyarok között is van bőven férfias.

2014. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az "elnőiesedés" alatt mit értesz egyébként ? Öltözködést,hajviseletet vagy viselkedést ezt fejtsd ki légy szíves ! Igen az orosz egy kicsit más kultúra és aki ad magára és jó adottságai vannak az jól néz ki. De elég sokan hajlamosak az italozásra és az agresszióra ezt is vedd figyelembe.
2014. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!