Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kívülállóknak melyik tetszik...

Ágoston Noémi kérdése:

Kívülállóknak melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy teljesen átlagos embernek, aki nem foglalkozik velük, a japán vagy a koreai férfiak tetszenek jobban? Mindenkit szeretnék megkérni, hogy ne azt kezdje ecsetelni, hogy ezek lányok/kisfiúk, csak mondja el (emberi megfogalmazásban) neki melyik nyerte el jobban a tetszését. Hogy könnyebb legyen, néhány példa:

Koreai:

[link] (Kim Jaejoong)

[link] (Lee Minho)

[link] (Lee Donghae)


Japán:

[link] (Miura Haruma)

[link] (Yamada Ryosuke)

[link] (Akanishi Jin)


Ismételném, elsősorban kívülállók véleményét szeretném, nem arra vagyok kíváncsi, hogy k-popperből vagy otakuból van-e több. Nem nők, és nem kisfiúk, és nem bántani őket! Előre is köszönöm a válaszokat ^^



2014. aug. 4. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nekem szinte egyformának tűnnek. Nem jönnek be az ázsiai férfiak.
2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, igazából ez azért van, mert elméletileg nekik bizonyos pontos máshol vannak a koponyájukon, ezért meg kell szokni a szemnek, mire meg tudod különböztetni őket :) nekem se ment elsőre :D
2014. aug. 4. 20:49
 3/11 Kuinagi válasza:
Bocsi én nem vagyok kívülálló(bár k-popper és otaku sem vagyok, meg kawaii rilakkuma decora princess sem) nekem japán a párom, de szerintem egyébként sok Koreai helyesebb mint a japán srácok! Viszont modorukat tekintve inkább egy csúnyább japán mint egy bunkón viselkedő koreai! (p_o)szóval 1-0 japán javára! nem tudom érvényes e a válaszom mint "nem kívülálló" de remélem használt valamit neked! (^o^)/ 26/L
2014. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából ha csak a kultúra érdekel, akkor persze, meg amúgy is, és köszi a választ :3
2014. aug. 5. 18:53
 5/11 Kuinagi válasza:

Nagyon szívesen (^^)/

remélem kapsz még több választ is! kíváncsi lettem ki mit gondol (o°-°o)

2014. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem ezek közül a kóreai csoport jön be jobban (annak ellenére hogy nem vagyok teljesen kívülálló. viszont leszögezném hogy otaku sem vagyok! max évente ha 2x van nálam olyan hogy animézek)
2014. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2014. aug. 7. 12:53
 8/11 anonim válasza:
Engem nagyon érdekel a kultúrájuk a Japánoknak, és nekem az ottani férfiak tetszetôsebbek.:D A koreai nem annyira, de ott is láttam pár nyálcsorgató férfit. *-*
2014. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem az első japán srác a leghelyesebb ^~^
2014. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A japánok helyesebbek szerintem:)
2015. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!