Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a My little pony őrület?...

Mi ez a My little pony őrület? Mi a brony kif. Jelentése?

Figyelt kérdés
Már eléggé régóta feltűnt ez az új "őrület" s hogy egyre többen állítják be a profilképüket is pónisra. Nos, fontos hangsúlyoznom hogy nem vetem meg őket, én imádom a meséket, animés is vagyok de nem tudom, hogy ez a mese miért váltott ki ekkora sikert néhány körben... szóval nekem van egy húgom, minden nap látok mesét, és néztem vele részeket. Látam egy kb negyed órás videót is erről a "brony társadalomról", és megértem, de nekem maga a mese még mindíg eléggé gyermekeknek szóló, központban a "barátság" üzenetével, ezzel persze nincs gond, szerintem jó. Néhány részben feltűnő ilyesztőbb/ilyesztőőőcske szereplőknél nem is tesznek bele semmi rémisztőt. Persze ( a videóra visszatérve) nekem is feltűnt már hogy a sötét elemeket gonoszként értelmezik, de ez más mesékben is sokszor így van, én ennek az okát máig nem értem... mindegy, amit kérdezni akartam, hogy végsősoron miért szeretitek ezt a mesét? (Megvetés nélkül!!!) Amúgy meg nálam az egy ami bejött, a kreativitás, hogy minden póni egyedi, más és más, én is terveztem egy sajátot, ha valaki meg akarja nézni, az mondja el hogy hogyan tudom egy rajzomat ide berakni valami képfeltöltéssel, mert fingom nincs xD
2014. aug. 5. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon más, mint bármelyik másik fandom. Nekem valami lightosabb furrynek tűnik a dolog. Valamikor a Mondo is írt róluk cikket, szerintem azt lenne érdemes megkeresni a témában. Ha valakinek megvan, dobhatna egy képet róla.
2014. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt a videot lattam ^^ amugy ha van valami fan oldalotok akkor ha elkulditek szivesen megnezem :) szeretek tajekozott lenni :D
2014. aug. 5. 21:05
 4/4 anonim válasza:

Itt van egy fan fórum(valószínüleg az egyik legismertebb): [link]

Amúgymeg ha hosszó idő után is azt látod benne hogy milyen gyerekes akkor ezt nem neked találták ki.

2014. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!