Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megfelelő idézetet keresek...

Megfelelő idézetet keresek ehhez a velem megtörtént storyhoz?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom cserben hagyott mivel megigerte hogy a bringas táborban hogy egy satorba fogunk aludni erre én tegnap rákérdeztem hogy akkor kinek a sátrát fogjuk hasznalni es akkor közölte velem hogy Jaj bocsi meg minden de ő megígérte egy másik két lánynak úgyhogy egyutt fognak aludni én meg közben elutasítottam a többieket mondván hogy már azzal a lánnyal alszom. Most úgy néz ki hogy egyedül fogok aludni és így hátba szúrt.....borzalmasan éreztem magam (ha van ló akkor nem kell a szamár sem) sírtam is.... És valami idézetre gondoltam amit kiteszek valahova hogy lássa neki üzenem, tudtok ilyet? Nagyon megkösszönném mert most SZÖRNYEN ÉRZEM MAGAM ;(

2014. aug. 9. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen lovagolnod. Inkabb tarsulj be masokhoz.
2014. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ő volt a legjobb barátnőm es hatalmasat csalodtam benne szörnyen érzem magam.....segitsetek kerlek..
2014. aug. 9. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos, hogy tetszenek, de ezeket találtam:)



Az árulás akkor fáj a legjobban, ha azok követik el, akikben megbíztunk.”


A bizalom nehéz ügy, vagy a megfelelő emberben kell bíznunk vagy abban, hogy a megfelelő ember nem tesz rosszat. Legjobb, ha az egyetlen, akiben megbízol saját magad!”


Ne harapd meg a kezet, amelyik etet!”


Aki viperafészekbe nyúl, számítson rá, hogy megmarják.”

2014. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%

A becsületes nyíltság nem erény.

Ezt most tanultam. Többet én barátot

Nem szeretek, ha ezt szüli a hűség.

2014. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

És valami idézetre gondoltam amit kiteszek valahova hogy lássa neki üzenem, tudtok ilyet?


Hova? Csak nem a facebookra? Ne csinálj ilyet, annyira szánalmas és gyerekes facebookon üzengetni... Keress inkább másik barátnőt.

2014. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Velem is ez volt a minap, csak nem táborról van szó. Csúnyán cserbenhagyott, és mást választott helyettem, pedig azt hittem a legjobb barátnőm. Én eldöntöttem, hogy már nem leszek vele olyan, mint régen. Most már nem fog kihasználni. Ha szerelmi vagy családi bánata lesz, nem fogok vele foglalkozni. Gondolom te is fiatal vagy, lehet hogy fogsz találni még 100x jobb barátnőt. A facebookos idézet meg hülyeség, inkább mondd a szemébe, mit gondolsz és az tényleg a te gondolatod lesz. Egyszóval, ha ilyen önző barátnőd van próbáld lepattintani, mert találhatsz jobbat is. :)
2014. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Maris, ez nem volt szép!"

Idézheted tőlem, a nevet cseréld ki.

Vagy akár saját gondolataid is lehetnek, az sincs megtiltva.

Fészbúkon idézetekkel üzengetni az emberi kommunikáció legalja.

2014. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zabmester ***** válasza:
Minek ehhez "idézet"? Mondd el neki a saját szavaiddal, hogy mit gondolsz róla és a viselkedéséről, ne mások szavaival, és főleg ne úgy, hogy csak kiírod a vakvilágba, mert ez nagyon gyerekes, ezen maximum röhögni fog. Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem ezt beszéltétek meg, nem ezt vártad tőle, és nagyon rosszul esett, amit csinált. Ez legalább őszinte lenne, még ha esetleg nem is érdekli. De ha ez nem érdekli, akkor az sem fogja érdekleni, ha netről szedett életbölcsességeket írogatsz ki a Facebookra.
2014. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen de egyáltalan nem Fb-ra gondoltam hanem Instara commentbe mert ott kevesen látják vele egyutt! :)
2014. aug. 10. 15:58
 10/10 zabmester ***** válasza:
100%
Most szerinted ez akkora különbség? Tök mindegy, hova írod, akkor is dedós dolog, ha nem mondod meg neki szemtől szemben, hanem csak célozgatsz. Vagy mondd meg neki nyíltan, vagy lépj tovább és ne foglalkozz a dologgal.
2014. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!