Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyászbeszéd írása: miket...

Gyászbeszéd írása: miket kellene tartalmazzon?

Figyelt kérdés

Dédimamám temetése lesz pénteken, és jelenleg én vagyok az egyetlen, aki képes összehozni egy megfelelő szöveget. De hiába kerestem, nem találtam semmit, ami segítségemre lenne ebben - miket kell tartalmazzon, hogyan...

Tudom, hogy általában a pap szokta ezt mondani, fogalmam sincs, hogy ezt most miért nekünk kell, de rám bízták, és szeretném tisztességesen megírni :/

Köszönöm a segítségeteket!

20L


2014. aug. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a legjobb ilyenkor? Ülj le, hallgass zenét, és csak befelé figyelj, magadra, az érzéseidre. Hagyd, hogy előjöjjenek az emlékképeid róla. Nem baj ha, sírsz, sőt, az a jó.


Ezek után ülj le, és hidd el, meg tudod írni a beszédet mindenféle mankó nélkül is.


(Én is gyászok; részvétem.)

2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
gyászolok
2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Először is részvétem a dédid miatt :(


Tudj meg róla minnél több dolgot (nem tudom mennyire ismerted) amiket illessz bele a beszédbe, másodszor a te személyes emlékeid róla. A személyes tulajdonságai, pl. Életvidám volt, és hasonlók. Remélem tudtam segíteni, sok sikert.

2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon kedvesek vagytok :) megpróbálok így cselekedni
2014. aug. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!