Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be, h valaki...

Hogyan állítsam be, h valaki ne tudja kikapcsolni nekem a chatet facebookon?

Figyelt kérdés
Tudom , h van ilyen alkalmazás valahol , de nemtom , h hol a másik kérdésem pedig az , h hogyan állíthatom be a facebookot másszínre? Normális válaszokat kérek......
2014. aug. 12. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból csak Te tudod magadnak kikapcsolni a chatet. Ehhez nem kell különösebb program.
2014. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne légy már buta.

Ha valaki letilt a chatről, oka van, az pedig Te vagy. Eleve ez olyan funkció a facebook-nál, hogy megadhatod, hogy kiknek leszel elérhető az fb chat-en. Ez mindenkire igaz. Az fb színe kék. Fogtad? Az állítsuk más színűre marhaságok adathalász (jelszó, email, like-olt oldalak) stb alkalmazások. Magyarul: átbäszás.


Ez pedig egy normális válasz.

2014. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké , akkor nagyon bölcs vagy , köszönöm...
2014. aug. 16. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szabály-ellenes lenne. Ha pedig tudnám, hogy valaki annak ellenére el tud érni, hogy én letiltottam, első dolgom volna jelenteni őt. Az illetőt meg valószínűleg törölnék idővel.


Persze ez csak feltételes mód, mert az ilyen alkalamzások rendszerint nem működnek.

2014. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!