Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kell elképzelni egy...

Hogyan kell elképzelni egy gólyatábort? Milyen?

Figyelt kérdés

Milyen ruhákat pakoljak szerintetek? :D

Aki volt már, milyen volt? Milyen feladatok voltak?

ELTE BTK


2014. aug. 21. 17:57
 1/3 anonim válasza:

En meg nem voltam. De nekem 1 het mulva lesz es csak 2 napos lesz. Nos, en csak egy hatitaskaba pakolok.

Amiket vigyel: furdoruha ,valto bugyi, valto ruha,cipo. Jatekot nem hiszem hogy kell vinni mivel ismerkedes celjabol megyunk. :)

2014. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne a legszebb ruhadba menjel mert nem divatbemutato. De azert valahogy megis nezzel mar ki.

Ha lany vagy akkor a sminket mellozd. Taborba nincs helye.

Bocsi az ekezet hiany miatt.

2014. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megjöttem, igen jó volt! (A szállás sajnos annyira nem, meg az idő sem, de a társaság kárpótolt, az őrsvezetőink pedig istencsászárok voltak) :) Semmi kínos feladat vagy kellemetlen helyzet...


Aki mostanában menne:

- Gumicsizma nagyon hasznos volt! Elég esős ez a nyár...

- Papucs a fürdőbe! (Nehogy összeszedjetek valamit)

- Kézfertőtlenítő

- Hölgyeknek tampon, miegymás :D

- Ásványvíz!!!

- Gyógyszer, sebtapasz, fogkrém, fogkefe, tusfürdő, törölköző Stb...

- Réteges öltözködés, meleg pulcsik!!! (Este nagyon hideg volt)

- Hálózsák, ha nem akar valaki a foltos, gyanús szagú tábori ágyneműben aludni :D

- Esernyő...

- Smink tényleg halál felesleges, persze egy kevés mehet, de reggel úgyis mindenki látni fog... (Ugye sminkben senki sem alszik!?) :D

- Telefontöltő

- Bőröndhöz kis lakat és kulcs (Nem volt zárható szobánk és szekrényeink, de szerencsére nem tűnt el semmi)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, bocs az OFF-ért, de hátha segít valakinek ez a lista...


Puszi mindenkinek és érezzétek jól magatokat Gólyák!

2014. aug. 26. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!