Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy jelige?

Andi31 kérdése:

Mit jelent az, hogy jelige?

Figyelt kérdés
Egy versíró pályázatra jelentkeztem ,de ott azt mondták ,hogy jeligét is kell küldenem nekik emailben. Érdekesen fog hangzani ,de nem tudom pontosan ,hogy mi az a jelige és nem akarok butaságot írni ,mert ez egy eléggé fontos pályázat nekem! :/

2014. aug. 23. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem a neveddel adod be, hanem egy választott jeligével. És azt hagsúlyozva: pl. versek a "sárga rózsa" jeligével
2014. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

vagyis nem a valódi nevemmel kell beadnom a verset? és legyen olyan jelige a versben ami alapján tudni fogják ,hogy én írtam?

a versben szerepel ez: És végre a lábamat sem szépítették hegek. (vagy hasonló) és akkor ezt hangsúlyozzam? mert ez alapján lehet tudni hogy én írtam a verset ,mert varratok vannak a lábamon mert műtöttek .

2014. aug. 24. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!