Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt Katarban élő...

Vannak itt Katarban élő magyarok? Felvehetem velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Persze csak ha nem probléma.

20 éves budapesti lány vagyok, úgy néz ki szeptembertől Dohába költözöm munka miatt.



#Doha #Katar #magyar közösség.
2014. aug. 25. 22:57
 1/3 anonim válasza:
43%
de jó neked! mit fogsz melózni?:)
2014. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem katari szuletesu, de nem lakunk Katarban. Viszont tudok nehany magyar lanyrol, akik igen. A kinti magyar nagykovetsegen is rendszeresen vannak talalkozok, ott is erdeklodhetsz.

ez egy katari magyarok csoport - [link]


Keszulj fel iszonyu hosegre, sok filipin, indiai, pakisztani stb vendegmunkasra, sok kepmutato emberre. A kinezeted, ruhazatod, ekszereid, vegzettseged es a vagyonod fog meghatarozni teged, ez alapjan fognak kezelni.

Viszont gyonyoru, jo es valtozatos a kaja, isteniek a gyumolcskoktelok, sok szinvonalas plaza van es ha talalsz igazi baratokat, akkor nyaralas lesz az elet :)


Megkerdezhetem, hogy mit fogsz dolgozni?

2014. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat és külön köszönöm hogy idelinkelted a csoportot, én nem találtam facebookon, ezért írtam ide.

Persze, a dohai Four Seasons éttermében fogok dolgozni egyelőre busperson munkakörben és tele vagyok félelemmel.

2014. aug. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!