Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek népszerű kollégi...

Hogyan legyek népszerű kollégiumban?

Figyelt kérdés
Nem a jó kislányos "hallgass meg másokat", hanem a "hogyan legyek ribi?" kérdésre kérek válaszokat..... Thx a normi válaszokat <3 Puszaaa <3

2014. aug. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát eleve gáz ahogy ehhez állsz, az ilyen "ribi" lányok csak a saját körében van "elismerve" de a tanárok, többi diákok szemében nem sok mindent jelent nem szeretik őket. A fiúk szemében sem érnek sok mindent hátuk mögött ki vannak rendesen beszélve.


egy kolis

2014. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ribiként nem népszerű leszel, csak hírhedt és mindenki utálni fog, de mivel úgysem hiszed el ezt nekem, tessék próbáld ki:

-Hajfestés, műszempilla, tonna smink, odaégett-sültcsirke bőr.

-Nagyon mini szoknya, mély dekoltázs, magassarkú.

-A táskádat alkaron hordd, affektálj és dobáld a hajad.

-Minden buliban legyél ott, piálj sokat, és fogadj el minden szexuális közeledést.

-Ne tanulj, ezt hangoztasd is. A könyveket is látványosan utáld.

-Ne tarts meg 2 hétnél tovább egy pasit se, és lehetőleg csak tehetősebbeket, akik vesznek neked cukcsi dolgokat

-Beszélj ki mindenkit, pletykálj

-Válassz ki egy gyengébbet, akit a ribitársaiddal halálra tudsz majd szekálni


Sok sikert a ribiélethez!

De ha majd a tanulás és képzettség hiánya miatt prosti leszel, ne nagyon panaszkodj.

2014. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oksiii és thx az utolsó válaszolónak!!!! Pusszantás <3 Egyébként most is jó tanuló vagyok, nem kell fikázni, mert amint látod eddig egy helyesírási hibát sem vétettem. Most is ismer a sulim 90%-a, úgyhogy mondhatni népszerű vagyok, meg jók a jegyeim is. De olyan hatszázan járunk a suliba, és az a 90% elég kevés ahhoz képest. :( Na mindegy, köszi az utolsó válaszolónak és puszaaa nektek <3
2014. szept. 2. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

"De olyan hatszázan járunk a suliba, és az a 90% elég kevés ahhoz képest."

Ez a mondat után biztos vagyok benne, hogy kamu kérdés. ENNYIRE SENKI NEM LEHET SÖTÉT. :D

2014. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D Azért ismerek mindenkit, mert DÖK-ös vagyok és az utcánkban sokan laknak, akikkel egy suliba járok. Kézilabdázok is, és onnan is ismerem a kicsiket és a nagyokat is. A tanárok szemében egy izgő-mozgó, nyugtalan ördög vagyok, de amúgy a jegyeim jók. :D Az egyik tanár így fogalmazott, amikor dolgozatot írtunk, én pedig a hátam mögött ülő srácnak próbáltam segíteni: "XY, úgy forogsz, mint a ringlispír, maradj nyugton, különben mész megint az igazgatóiba."

És az igazgató is már úgy kezel az irodájában, mint törzsvendéget :DDD

2014. szept. 10. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérlek, mondd hogy ez egy kamu kérdés, és egy unatkozó 26 éves túlkoros szociológus hallgató vagy, akinek a trollkodás a szakdolgozat témája...
2014. szept. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!