Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Kuroshitsuji manga hányadik...

Jakyll kérdése:

A Kuroshitsuji manga hányadik kötetétől/fejezetétől tér el az animetől?

Figyelt kérdés
Hahó ! Olvastam, hogy az anime első évada kb. a felénél eltérő irányt vesz a mangáétől, s saját story alapján fut tovább. Az érdekelne, hogy a mangával meddig egyezik a történet? Mert csak onnantól kezdve szeretném olvasni.

2014. aug. 31. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek, már az első fejezetben is vannak dolgok amik máshogy voltak...

És már nagyon régen néztem az animét, ezért nem tudom pontosan, de az biztos hogy már a legelső fejezetek közül is kimaradt pár.

A Soma és Agni szálnak is több mint a fele eltér az eredtetitől, ők a 4. kötetben jelennek meg (ez meg is van nekem itthon ^^).

Szóval érdemesebb inkább a legelejétől olvasni, mert elég eltérés van ahhoz hogy máris más legyen a sztori.

De szerintem nagyon is megéri, én már többször végigolvastam :)

2014. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !:D Igazából, nem bírtam kivárni, míg válasz érkezik (híresen türelmetlen vagyok...), s pont most fejeztem be, elolvastam azokat, amik animeaddictson fent vannak.:D:D Tényleg megérte az elejétől, meg jobban is tetszett a manga.
2014. szept. 2. 01:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ennek örülök! :D

Angolul egészen a legfirrebb fejezetig fent van neten (Olyan 96 körül), most is egy egész érdekes szál kellős közepén vagyunk ^^

Csak hát hosszú ám az az egy hónap várakozás egy fejezetért :p

2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!