Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idézet, vers részlet kellene?

Idézet, vers részlet kellene?

Figyelt kérdés
Készítek egy családi albumot, nagyszülők, szülők, gyerekek gyerekkortól. Az elejére szeretnék egy családról, szólót. Illetve van egy dupla oldal szentelve apósomnak, aki már nincs köztünk, oda pedig szeretnék egy elmúlásról szóló idézetet. Elkezdtem nézegetni ilyen idézetes oldalakat, de tele vannak film idézetekkel és hasonló hülyeségekkel. Akinek van ötlete szívesen venném. Köszönöm,

2014. szept. 2. 09:22
 1/2 anonim válasza:

[link]


itt vannak nagyon jók, külön kategóriára bontva. :)

2014. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, Igen ezt megtaláltam és őszintén kb 10 oldalt olvastam végig, de nem találtam olyat ami tetszene, tele van filmes idézettel, még Liptai Klaudiától is találtam idézetet :O, azért köszi
2014. szept. 2. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!