Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A amerikai romáknál tényleg...

A amerikai romáknál tényleg úgy van, hogy a lánynak az első csókját az oltárnál kell, hogy megkapja?

Figyelt kérdés
Ha ez tényleg így van akkor valaki eltudja mondani, hogy az miért fontos? Csak kíváncsi vagyok.

#esküvő #első csók #amerikai romák
2014. szept. 14. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A romák eredendően nagyon vallásosak (mindenhol) és nem engednek semmilyen testiséget házasság előtt. Sokszor vannak elrendezett házasságaik, ahol ez könnyen meg is valósítható, de ha szerelemből házasodnak, akkor ezt kevésbé tartják be. A szűzen férjhez menést viszont még nagyon sok helyen komolyan tartják, nagy szégyen, ha a nőnek volt már valakije, amikor férjehez adják.
2014. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ahogy másoknál általában nem azzal a személlyel kötünk házasságot akibe először leszünk szerelmesek. Ők náluk nincs ilyen? Meg azt is hallottam, hogy nem világosítják fel őket semmiről ez miért van?
2014. szept. 15. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Már 11 évesen dugják őket, kit érdekel már az a csók ? :)
2014. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!