Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az jo otlet ha...

Szerintetek az jo otlet ha felhozom egyik lany osztalytarsamnak akivel eleg joba vagyunk a "budosseg" temat? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy bekerultem a Gimibe es olyan rossz deoim es ruhaim voltak hogy rohadt büdös voltam elso felevben es ez a baratno mellettem ult alig birta mar szerintem megjegyzem mindennap furdok szoval tenyleg nem evvel colt a gond na es meg igy is "elviselt" aztan gondoltam kovi evbe minden jo lesz na hat megint budosen indult minden mert rossz volt a deom megint na mostmar megtalaltam a nekem valo dezodort de mar annyira elment mindentol az önbizalmam hogy a suliba masok is ereztek hogy stresszelek egesz nap a suliba felek valaki melle ulni stb. Na es arra gondoltam hogy szepen sulin kivul felhozom ennek a lanynak mert o elte csak at a masik jobb baratnom nem az osztalytarsam hogy figyelj...tudom hogy elviselhetetlen voltam tavaly es most is biztos de en nem tehetek rola arra gondolok hogy tudom csak annyi juthat rolam eszedbe hogy büdös vagyok de en nem vagyok Peti (budos osztálytars) en mindennap fürdok a tavalyit leszamitva mert az mar a múlt en valtoztatni szeretnék es el nem tudod kepzelni milyen ez nekem hogy nem tehetek róla hogy a kamaszkor így kicseszett velem srb és akkor elkezdenenk beszélni erről.

2014. szept. 17. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges magyarázkodni, és elég kínos is lenne. Örülj neki, hogy volt olyan tapintatos és korábban ezt nem tette szóvá, neked se kéne. Az a lényeg, hogy elmúlt a gond. Én full cikinek érezném, ha erről kezdenél el témázni a nagyszünetben. :D
2014. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hozd fel. Pont mert ciki. Ha képesek vagytok egymás felé kínos dolgokat megbeszélni és esetleg nevetni, az szerintem tovább erősítheti a barátságotokat. Szerintem jól is eshet neki, ha mondod neki, hogy de jó, hogy ott maradt melletted ekkor is.


És még egyszer szerintem próbáld humorral, ne dráma legyen belőle. Jó ha tudsz magadon nevetni.

2014. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy könnyen lehet, hogy Petinek is van egy története arról, hogy miért büdös.
2014. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem l, Peti tenyleg apolatlan mindig ugyaanazokba a ruhakba jar es sosemfurdik.

Köszönöm a segítséget! Nyilván sulin kivul hoznam fel nem a suliba:)

2014. szept. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!