Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emberek! Nektek melyik sorozat...

Emberek! Nektek melyik sorozat tetszett jobban?

Figyelt kérdés

Erről a két sorozatról lenne szó: Terminátor Sarah Connor Krónikái vs Walking Dead!

Tudom nem ide illik, de máshol nagyon választ se írnának.

Mind a kettő eléggé akció dús, jól felépített sorozat, de a drámára, és a karakter fejlődésre is rámennek!



2014. szept. 19. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Lényegében mindkét sorozatot kedvelem de talán jobban a sétáló halottakat.

De sorolhatnám a Spartacus,Under the Dome,Revolution,Sons of Anarchy,Vikings...ezek mind nagyon jók.

2014. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a TSCC-ben a színészek elég közepesen játszanak, a szinkronszínészek pedig egyenesen csapnivalóak, bugyuta a történet és mivel elkaszálták, egy bosszantó cliffhangerrel ért véget. Ami a személyes dolgokat illeti, a Terminator univerzumba sem illik bele, bár én az első filmen kívül a többit sem látnám benne szívesen.


A WD-nek még adok egy évadot, elég ingadozó az évadok minősége, viszont a színészi munka és a történet sokkal jobb.


Ami a műfaji szempontot illeti, a kettőt nem lehet összehasonlítani.

2014. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2!

A terminátor a második film után játszódik, a 3., 4. filmet nem nézi!

2014. szept. 19. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
A színészek szerintem jók benne, talán a szinkron . .
2014. szept. 19. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok-Nem szinkronban kell nézni a sorozatot!Tele van az internet magyar feliratokkal!
2014. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

...szerintem meg nincs gond a színészekkel,egy Terminátor filmben sem,sem a sorozatban.

Nagy Terminátor rajongó vagyok,az egész történet meg igencsak elgondolkodtató!

Az amit a filmesek létrehoznak a jövőben könnyen megvalósulhat hacsak nem ad alapot a film az egésznek meggátolására,mármint a gépek hatalomra kerülésének.

2014. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nekem a szinkronnal semmi bajom, néhányan már túl finnyásak! Talán Derek Reese hangja!
2014. szept. 21. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!