Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megőrülök, máshol is negyed...

Megőrülök, máshol is negyed óránkánt megy valami szirénázó kocsi?!

Figyelt kérdés
2 hete lakok Pesten, és nem túlzás, negyed óránként hallom a szirénát, már kikészít. Most hazajöttem vidékre, de itt is óránként van valami. Mindenhol ez megy?
2014. szept. 19. 23:13
 1/10 anonim válasza:
mit akarsz péntek van :D
2014. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

máshol is

nincs telehold ?:DDDD

2014. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért Pesten is csak a kórházakat körülvevő és a fő közlekedési útvonalakon megy mentő 15 percenként. Lehet erre is gondolni kellett volna, amikor lakást választottál. :)
2014. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szegeden csak félóránként! :P
2014. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig a mentő megy, láttam már BKK-s kocsit szirénázva. Az hogyan lehet?
2014. szept. 19. 23:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Van BKK-s forgalmi zavar elhárító , üzemzavar elhárító, baleseti helyszínelő, műszaki mentő.


Vidéken BKK-s szirénázó autó? :D

2014. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, azok pesten vannak, itt csak amentő, tűzoltó.
2014. szept. 20. 00:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg mégis hirtelen túl nagy nyugodtság támadna, akkor nézd meg ezt, nehogy kizökkenj a ritmusból:


https://www.youtube.com/watch?v=K4p5FBkqeBQ

2014. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is utáltam! Békásmegyer, 11-es út bekötőjénél még éjjel is szólt sokszor. Nyugatinál dolgoztam, ott 2 percenként. Otthon egy kis faluban lakom, ilyen autók csak ritkán járnak arra felé. Itt, ahol most vagyok, a főút távolabb van, kb 300 méter, de itt csak 1 nap egyszer hallom, ha éppen nem dolgozom.
2014. szept. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt a vidéki kisvárosban van olyan nap amikor 10 percenként szirénázik valamelyik kocsi, de az esetek többségében óránként minimum elmegy egy mentő vagy tűzoltó autó.


Tegnap késő este munkából hazafelé jövet az autóval nekem volt 30 perc, egyik városból a sajátomba 2 falun át mentem, és az idő alatt 3 szirénázó autó miatt kellett lehúzódnom abból 2 mentő volt és egy rendőr autó.


De volt olyan utam Győr felé főútvonalon ahol a 2 órás út alatt vagy 10 szer álltam félre mentő meg tűzoltó miatt.


De itt a kisvárosunkban sokszor van hogy óránként megy a mentő, vagy más szirénázó autó, én már ezt megszoktam.


De én 2 éve laktam Pesten kb 3 hónapig és amikor pihenős voltam és otthon ültem délelőtt a tesóm lakásába akkor is 10 percenként ment el a szirénázó autó vagy mentő, vagy tűzoltó, vagy más egyéb.

Engem is zavart az elején de a végére már észre sem vettem. Persze ott autósként jobban irritált a dolog mert normálisan nem jutottam el A-ból B-be anélkül hogy egyszer lehúzódtam volna, az ilyenek miatt. Nem is velük van a bajom mert mégis életet mentenek stb... Csak azért idegesítő tud lenni egy idő után főleg ha akkora forgalom van hogy nagyon lehúzódni sincs hova.

2014. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!